Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy:

Górno 36-051, ul. Centralna 44

Rodzaj zatrudnienia:

umowa o pracę

Nasze wymagania:

- dyspozycyjność,
- zaangażowanie,
- umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracy z zespołem,
- doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem,
- uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym lub chęć ich nabycia

Zakres obowiązków:

- przyjmowanie i wydawaniu towarów zgodnie z procedurami oraz dokumentami pod względem ilościowym,
- załadunki towarów transportu własnego oraz przewoźników zewnętrznych,
- zapewnienie właściwego magazynowania towaru gwarantującego zachowanie jakości, - kompletowanie towaru po przyjęciu lub przed wydaniem

Gwarantujemy:

- stabilne zatrudnienie na stałe po okresie próbnym na podstawie umowy o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie + miesięczne premie,
- terminowe wypłaty,
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Zapytaj o szczegóły naszej oferty

BETMAR jest wiodącą firmą w południowo-wschodniej Polsce, produkującą elementy betonowe oraz dystrybującą towary z branży Dom i Ogród oraz Budowlanej.

Centralna 44
36-051 Górno
Polska